Salda Gölü Kamp Önerisi: Nil Pera Camping

Salda Gölü Kamp Önerisi: Nil Pera Camping


Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen Salda Gölü‘ne yakın konumda güzel bir kamp yeri sizleri bekliyor. Salda Gölü kamp önerisi olarak sizlerle paylaştığımız Nil Pera Camping işletmesi doğa ile iç içe izole bir ortamda bungalov ev konaklaması ve çadır kampı deneyimlemeniz için güzel bir tercih olabilir.

Şehir gürültüsünden uzak ve çeşitli aktiviteleriyle günlük ya da haftalık olarak konaklama yapabileceğiniz işletme ailelere uygundur. Çocuklu aileler içinde uygun olan tesis ulaşımının kolay olması ve doğal güzelliklerini bir arada bulundurmasından dolayı yoğun olarak tercih edilmektedir. Burdur, Yeşilova’da yer alan işletme elbette rezervasyon usulüne göre hizmet vermektedir ve rezervasyon yaptırmadan tesise gitmemenizi öneririz.

Karavanla Kamp Yapılabilecek En İyi 10 Kamp Yeri – TIKLAYINIZ

Nil Pera Kamp Alanı Ulaşım Bilgileri

Denizli’ye 87 kilometre ve Antalya’ya 141 kilometre uzaklıkta olan kamp tesisi, Burdur şehir merkezine ise; 63 kilometre uzaklıktadır. Tesis bağlı olduğu Yeşilova ilçesine ise; 3 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Burdur şehir merkezi üzerinden şahsi aracıyla gelecek misafirler yaklaşık 45 dakika yolculuk yapacaktır. Burdur şehir merkezi üzerinden Hacılar bölgesine düz devam edilecek güzergah, Yeşilova yol ayrımı üzerinden sağa dönülecektir ve güzergah düz takip edilecektir.

Yeşilova’ya gelindiğinde ise Salda Gölü tabelaları takip edilecek ve lavanta tesisine gelmeden kamp işletmesini yolun sağ tarafında göreceksiniz. Şahsi aracı olmayanlar şehir merkezinden veya ilçe merkezinden araç kiralaması yapabilir. Dileyenler toplu taşıma araçlarını kullanabilir. Ancak toplu taşıma araçları ilçe merkezine kadar götürmektedir. Bunun yerine Salda Gölü’ne yolcu taşıyan özel servisleri kullanabilirsiniz.

Nil Pera Kamp Alanı Ulaşım Bilgileri
Nil Pera Kamp Alanı Ulaşım Bilgileri

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

Nil Pera Camping

Nil Pera kamp işletmesi bölgesinde en çok tercih edilen işletme konumundadır. Tesis etrafında herhangi bir yapı ve ev bulunmamaktadır. Bu nedenle doğal bir ortamda bulunan tesiste kuş sesleri ve böcek sesleri eksik olmamaktadır. Şehir stresinden uzaklaşmak ve ailenizle keyifli anlar geçirmek istiyorsanız Nil Pera tesislerini tercih edebilirsiniz. Tesis içerisinden Kuzey bölgesine baktığınızda Salda Gölü’nü rahatlıkla görebiliyorsunuz. Tesisin etrafında çam ağaçları bulunmaktadır ve temiz bir hava rahat tatil yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Tesise yaz sezonunda giderseniz Salda Gölü, kış sezonunda giderseniz ise Salda Kayak Merkezi gezebileceğiniz bölgelerden bazıları olacaktır. Bisiklet, ATV ve aracınız ile rahatlıkla gezebileceğiniz işletmede konaklama ve sunulan hizmetlerde oldukça fazladır. Tesis içerisinde bungalov ev türünde konaklama yapabileceğiniz odalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çadır kampı yapabileceğiniz alanlarda hizmet vermektedir.

Nil Pera Camping
Nil Pera Camping

Nil Pera Kamp İşletmesinde Neler Yapılır?

 • Hamak keyfi yapabilirsiniz.
 • Salda Gölü’nü gezebilirsiniz.
 • Salda Kayak Merkezi’ne çıkarak kayak yapabilirsiniz.
 • Lavanta bahçelerinde gezebilir ve lavanta sezonunda fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz.
 • Bungalov ev ve çadır kampı deneyimleyebilirsiniz.
 • Bisiklet ve ATV ile bölgede turlayabilirsiniz.
 • Manzara fotoğrafları çekebilirsiniz.
 • Doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.
Nil Pera Kamp İşletmesinde Neler Yapılır?
Nil Pera Kamp İşletmesinde Neler Yapılır?

Nil Pera Kamp Tesisi Hakkında Merak Edilenler

 • Evcil hayvan kabul ediliyor mu?
  Evet. Tesise evcil hayvan girişine izin verilmektedir.
 • Odalarda sigara içiliyor mu?
  Hayır odalarda sigara içmek yasaktır.
 • İnternet var mı?
  Evet. Ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır.
  Otopark var mı?
 • Evet. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır.
 • Restoran veya kafe var mı?
  Evet. Tesis içerisinde gözleme köşesi, kafeterya, restoran, barbekü hizmeti, odaya yemek servisi, açık restoran, kapalı restoran ve kahvaltı salonu mevcuttur. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • Tuvalet ve banyo var mı?
  Evet. Tuvalet ve banyo bulunmaktadır.
 • Bungalov evler ne ile ısınıyor?
  Bungalov evlerde elektrikli ısıtıcı bulunmaktadır.
 • Bungalov evler önünde mangal ateşi veya barbekü ateşi yakılabilir mi?
  İşletmede barbekü olanağı bulunmaktadır ancak ateş yakılabilen alanlarda mangal yapabilirsiniz.
 • Telefon ve internet çekiyor mu?
  Evet. Telefon ve internet çekmektedir.
Nil Pera Kamp Tesisi Hakkında Merak Edilenler
Nil Pera Kamp Tesisi Hakkında Merak Edilenler

Nil Pera Camping İletişim

 • Websitesi: Web adresi bulunmamaktadır.
 • Instagram: https://www.instagram.com/nilperacamping/
 • Telefon: 05354224499
 • Adres: https://goo.gl/maps/itTeC3AwzkVJ67PS9

Salda gölü kamp alanlarından olan Nil Pera kamp işletmesi aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir kamp deneyimi yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Daha önce Nil Pera kamp işletmesinde konaklama deneyimleri olan doğa severlerin yorumlarını YORUM GÖNDER kısmına bekliyoruz. Değerli yorumlarınız sizden sonra bu tesisleri ziyaret edecek kişiler için ışık tutacaktır. Doğayla ve sağlıcakla kalın.

Not: İşletmenizle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen kampyeri@yandex.com adresine mail gönderin.


TAVSİYELERİMİZ

Aladağlar Milli Parkı Kamp Alanı - Çadır ve Karavan Kampı

Aladağlar Milli Parkı Kamp Alanı – Çadır ve Karavan Kampı

Aladağlar Milli Parkı kamp alanı çadır kampı ve karavan kampı yapmak isteyenler için uygundur. Kapuzbaşı Şelalesi gezisi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.