Ocak 24, 2023

Kapadokya Günübirlik Tur Fiyatları 2023 – Kapadokya Günlük Turlar 2023

Kapadokya Günübirlik Tur Fiyatları 2023 - Kapadokya Günlük Turlar 2023

Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da oldukça popüler olan Kapadokya her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Nevşehir Kapadokya, İç Anadolu Bölgesi’nin en çok ziyaret edilen bölgelerinden sadee bir tanesidir. Yerli ve yabancı milyonlarca kişinin ziyarette bulunduğu ve bir gelenin bir daha geldiği Kapadokya’da birbirinden eğlenceli zaman geçirebileceğiniz turlar ve aktiviteler de bulunmaktadır. bizlerde kampyerleri.org ekibi olarak daha önce Kapadokya‘yı ziyaret etmemiş ancak Kapadokya gezi rehberi araştırması yapan okurlarımıza rehber olması adına Kapadokya günübirlik tur fiyatları 2023 listesini ve Kapadokya günlük turlar 2023 rehberi blogumuzu paylaştık. Peki Kapadokya’da günübirlik turlar hangileri? Kapadokya’da günübirlik tur fiyatları ne kadar? İşte tüm detaylar.

KAPADOKYA BALON TURU 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA GÜN BATIMI ATV TURU 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

AVANOS ATV TURU 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

UÇHİSAR ATV TURU 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA DEVE TURU 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA JEEP SAFARİ 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA AT TURU 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA KIRMIZI TUR 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA YEŞİL TUR 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA MAVİ TUR 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA TÜRK GECESİ 2023 FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAPADOKYA’YA NE ZAMAN GİDİLİR? REHBER BLOG İÇİN TIKLAYINIZ

Kapadokya Günübirlik Tur Fiyatları 2023 – Kapadokya Günlük Turlar 2023

Nevşehir Kapadokya bölgesinde katılım sağlayabileceğiniz pek çok tur bulunmaktadır. Turların içerikleri de Kapadokya bölgesinin çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. Kapadokya’ya ilk defa giden pek çok kişi hangi tura katılacağını bilmediği için araştırmalar yapıyor ve kararsız kalıyor. Çünkü Kapadokya’da katılım sağlanabilecek pek çok tur bulunmasından dolayı ve Kapadokya’nın birbirinden eşsiz manzaralara ev sahipliği yapan bölgeleri olmasından dolayı Kapadokya’da hangi tura katılım sağlayabileceğinizi seçemiyorsunuz. Biz kampyerleri.org ekibi olarak alt kısımda sizler için Kapadokya günübirlik tur fiyatları 2023 listesini ve Kapadokya günlük turlar 2023 rehberimizi paylaştık. Kapadokya’ya daha önce hiç gitmediyseniz veya daha çok gittiniz ancak herhangi bir Kapadokya turuna katılmadıysanız, bloglarımızı incelemeyi sakın unutmayınız. Keyifli tatiller dileriz.

Kapadokya Kırmızı Tur Fiyatları 2023

Kapadokya kırmızı tur, Kapadokya’da en çok tercih edilen tur olarak bilinmektedir. Red tour olarak da bilinen Kapadokya kırmızı tur, geniş ve bir o kadar da geniş kapsama sahiptir. 15 ile 18 kişiden oluşan Kapadokya kırmızı tur grupları yerli ve yabancılar tarafından çok tercih edilmektedir. İngilizce ve Türkçe anlatım sunulan Kapadokya kırmızı tur ortalama 9 ile 10 saat sürmektedir. 30 kilometre kadar dev bir mesafeli tur sizleri beklemektedir. Ayrıntılı bilgi alt kısımda yer almaktadır.

KAPADOKYA KIRMIZI TUR HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kapadokya Kırmızı Tur Fiyatları 2023
Kapadokya Kırmızı Tur Fiyatları 2023
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Kapadokya Yeşil Tur Fiyatları 2023

Kapadokya’da günübirlik ve konaklamalı olarak katılım sağlayabileceğiniz bir diğer turumuz Kapadokya yeşil tur olarak bilinmektedir. Kapadokya yeşil tur, Ihlara Vadisi turu olarak da bilinmesinden dolayı yeşil tur olarak söylenmektedir ve pek çok kişi Kapadokya yeşil turlarına katılım sağlamaktadır. Tarihi mekanları ve Ihlara Vadisi’nin coğrafyasını merak ediyorsanız, Kapadokya yeşil tur gruplarına katılarak güzel bir gezi deneyimleyebilirsiniz. Kapadokya yeşil tur hakkında kapsamlı bilgi alt kısımda yer almaktadır.

KAPADOKYA YEŞİL TUR HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kapadokya Yeşil Tur Fiyatları 2023
Kapadokya Yeşil Tur Fiyatları 2023

Kapadokya Mavi Tur Fiyatları 2023

Kapadokya merkezinin dışında kalan yerleri gezmek isteyenler için düzenlenen Kapadokya mavi tur, en az katılımcı sayısı ile düzenlenen tur olarak ön plana çıkmaktadır. Kırmızı tur ve yeşil tur katılımcı sayısına kıyasla daha az bir katılımcısı bulunan Kapadokya mavi tur sayesinde, Kapadokya merkezi dışında kalan tarihi bölgeleri ve coğrafyaları keşfedebilirsiniz. Her sezon katılım sağlayabileceğiniz Kapadokya mavi tur ile ilgili kapsamlı bilgi alt kısımda yer almaktadır.

KAPADOKYA MAVİ TUR HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kapadokya Mavi Tur Fiyatları 2023
Kapadokya Mavi Tur Fiyatları 2023

Kapadokya Sarı Tur Fiyatları 2023

Kapadokya sarı tur; Kapadokya bölgesinde doğa yürüyüşü yapabileceğiniz tur olarak ön plana çıkmaktadır. Kapadokya’da Aşk Vadisi’nde başlayan sarı tur, Çavuşin Köyünde sona ermektedir. Daha önce hiç görmediğiniz Kapadokya bölgelerini Kapadokya sarı tur ile keşfedebilirsiniz. Kapadokya sarı tur ile ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar alt kısımda yer almaktadır.

KAPADOKYA SARI TUR HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kapadokya Sarı Tur Fiyatları 2023
Kapadokya Sarı Tur Fiyatları 2023

EDİTÖR NOTU

Daha önce Kapadokya’yı ziyaret ettiniz mi? Kapadokya ile ilgili gezi, fotoğraf, tatil ve piknik gibi her türlü anılarınızı YORUM GÖNDER ekranı üzerinden ya da iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.