Ocak 16, 2023

Harmancık Eko Turizm Tesisleri Kamp Ücretlerine Zam Yapılmayacak!

Harmancık Eko Turizm Tesisleri Kamp Ücretlerine Zam Yapılmayacak!

2015 yılında yapılan Harmancık Eko Turizm Tesisleri kamp ücretlerine zam yapılmayacağı bildirildi. Harmancık Belediye Meclisi’nde Ocak ayında yapılan olağan toplantıda alınan karara göre; Harmancık Eko Turizm Tesisleri’nde kafe fiyatları, kamp fiyatları, karavan fiyatları ve kampçı ücretlerine 2023 yılında zam yapılmayacağı bildirildi. İşte tüm detaylar.

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

HARMANCIK BUNGALOV EVLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Harmancık Eko Turizm Tesisleri Kamp Ücretlerine Zam Yapılmayacak

Bursa’nın Harmancık ilçesinde belediyeye ait sosyal tesislerdeki fiyatlara zam yapılmaması kararı alındı. Belediye Meclisinin ocak ayı olağan toplantısında, Harmancık Belediye Başkanı Yılmaz Ataş tarafından yapılan öneri üzerine Ekoturizm Tesisleri’nde konaklama ve yemek, Çardı Mahfel Kafeterya’da çay, Kamp ve Karavan Alanı’nda günlük karavan ve kampçı ücretlerine zam yapılmayarak sabit fiyat uygulanması kararlaştırıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ataş, 2022 yılı mayıs ayında uygulanmaya başlanan fiyatların geçerli olacağını bildirdi.

İlçeyi hem ekolojik hem de ekonomik turizmin örnek adresi yapmaya devam ettiklerini vurgulayan Harmancık Belediye Başkanı Yılmaz Ataş açıklamalarında;

“Doğaseverlere, ekolojik turizme ilgi duyanlara, kamp ve karavancılarımıza destek olmanın, ilçemizin tanıtımı başta olmak üzere hem esnafımıza hem de sürdürülebilirliğimize katkı sağladığının bilincindeyiz. Ekolojik alanda olduğu gibi ekonomik alanda da örnek olmak bizleri mutlu ediyor.

Ekolojik turizm alanı içinde Spor Toto Teşkilatı Başkanlığının destekleri ile yapımı sona eren yüzme havuzu ve basketbol sahalarının yanında Gençlik ve Spor Bakanlığımızın himayelerinde oluşturduğunuz Bursalı Şüca Okçuluk Alanı ve halı sahamızı gençlerimizin, yerli ve yabancı turistlerimizin kullanımına ücretsiz açacağız” dedi.

Harmancık Eko Turizm Tesisleri Kamp Ücretlerine Zam Yapılmayacak
Harmancık Eko Turizm Tesisleri Kamp Ücretlerine Zam Yapılmayacak

İNDİRİM, ETKİNLİK VE HEDİYELER İÇİN ÜCRETSİZ ABONE OL!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.