Kasım 24, 2021

Ezine Kamp Alanları

Ezine Kamp Alanları

Çanakkale’nin denize kıyısı olan ilçelerinden bir tanesi olan Ezine‘de yer alan ücretli ve ücretsiz kamp alanları listesini paylaştık. Ezine’de çadır kurabileceğiniz, karavan kampı yapabileceğiniz veya çadır kiralayarak kamp yapabileceğiniz; Ezine kamp alanları listesine blogumuz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İşte birbirinden güzel Ezine ücretli kamp alanları ve Ezine ücretsiz kamp alanları listesi…

ÇANAKKALE KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Dolmuş Camping Geyikli

40’dan fazla çadır kamp alanı ve 6 adet sabit çadır kamp alanı bulunan Dolmuş Camping tesisi içerisinde; 4 – 5 karavan kapasiteli karavan kamp alanı da bulunmaktadır. Denize 2 dakika yürüme mesafesinde yer alan tesis içerisinde; tuvalet, bulaşık yıkama alanı, duş, çamaşır makinesi, internet, restoran, kafe, sıcak su, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetleri sunulmaktadır. Kamp alanı müsaitliğini öğrenmeden gitmemenizi öneriyoruz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/rm9FUiconDetGwYK9
İletişim Bilgisi: 02862122576

Dolmuş Camping Geyikli
Dolmuş Camping Geyikli

Kalpli Göl Kamp Alanı

Ezine’ye bağlı Dalyan’da yer alan Kalpli Göl, pembe renge sahip olmasıyla tanınmaktadır. Harika bir doğa güzelliği olan Kalpli Göl çevresinde çadır kurulabilir. Yiyecek ve içeceklerinizi Dalyan merkezden temin etmeniz gerekiyor. Hiçbir işletme yoktur. Ateş yakmak yasaktır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/PNMKTNR2FZEv1nfp6

Kalpli Göl Kamp Alanı
Kalpli Göl Kamp Alanı

Güneştepe Plajı Kamp Alanı

Herhangi bir tesis veya işletmenin olmadığı, bakir bir bölge olan Güneştepe Plajı’nda günübirlik tatil deneyimi yaşayabilir veya konaklamalı kamp yapabilirsiniz. Denize girmek için uygun olan Güneştepe Plajı’nın kumsal alanı ve denizi temizdir. Yaz sezonunda gidecekseniz; şemsiye, havlu, terlik, şezlong, şapka ve buz kalıbı gibi yaz modu ekipmanları ile gitmeyi unutmayınız. Bölgede gölge alan eksikliği bulunmaktadır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/6acFVViJXxbXJWZu5

Güneştepe Plajı Kamp Alanı
Güneştepe Plajı Kamp Alanı

Çamlık Kamping

Ezine’de Tavaklı İskelesi’nin bulunduğu alanda denize sıfır hizmet veren Çamlık Kamping tesisi keyifli bir kamp yapmanıza imkan sağlıyor. Plaj alanı kumluktur. Şezlong ve şemsiye vardır. Çadır kampı için çadır başı ücret ödenmektedir. Tuvalet ve duş var ancak bakımsız olduğundan dolayı şikayet ediliyor. Denize sıfır kamp yapayım derseniz, tercih etmenizi öneriyoruz. Yiyecek ve içecek temin edebileceğiniz restoran alanı vardır. Ayrıca mangal ve barbekü alanı da bulunmaktadır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/VoPQdXU31En74NfQ8
İletişim Bilgisi: 02866470268

Çamlık Kamping
Çamlık Kamping

Agora Tatil Durağı – Agora Kamping

Agora Tatil Durağı olarak da bilinen, Agora Kamping tesisi içerisinde; çadır kamp alanı, karavan kamp alanı, ahşap bungalov ev ve taş ev seçenekleri bulunmaktadır. Restoran alanı var. Sıcak ve soğuk menüler temin edebilirsiniz. Tuvalet ve duş imkanı da var. Buzdolabı var ancak ek ücret vermeniz gerekmektedir. Denizi güzel ancak, bazı bölgeleri yosunlu. Plaj alanı taşlık ve deniz kestanesi var. Plaj alanında şezlong ve şemsiye var. Mutfak, ortak kullanım alanında. Ateş yakılması yasak. Mangal için, sadece işletme tarafından belirlenen alanlarda ateş yakılması gerekmektedir.  Canlı müzik için, ateş çukurları var. Rezervasyon ve alan müsaitliğini sorgulamadan gitmeyiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/V1NmmXJG6xR1wpRm7
İletişim Bilgisi: 05301391700

Agora Tatil Durağı - Agora Kamping
Agora Tatil Durağı – Agora Kamping

Geyikli Belediyesi Halk Plajı Kamp Alanı

Yüzme, dalış, plaj oyunları, manzara seyri, fotoğrafçılık ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteler yapabileceğiniz Geyikli Belediyesi Halk Plajı’nda çadır kampı yapılmaktadır. Ateş yakılması yasak. Tuvalet ve duş var. Beach tesisi tarafından hizmet veriliyor. Şezlong ve şemsiye kiralayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyacınızı restoran ve beach tesisinden temin edebilirsiniz. Dilerseniz yanınızda götürebilirsiniz. Kalabalık dönemlerde, otopark sorunu olabilir. Aracınızı sokak aralarına park edebilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/BoYQhzoDoS4XbqU98

Geyikli Belediyesi Halk Plajı Kamp Alanı
Geyikli Belediyesi Halk Plajı Kamp Alanı

Geyikli Plajı Kamp Alanı

Tuvalet, giyinme kabini ve duş imkanı bulunan Geyikli Plajı, Geyikli Feribot İskelesi’nin hemen yanı başında yer almaktadır. Dalış ve yüzme için uygundur. Yaz sezonunda; şezlong ve şemsiyenizi götürmeden gitmemeniz gerekiyor. Gölge alan eksikliği olmasından dolayı sıcaktan bayılabilirsiniz. Yakın alanda otopark, market ve çay bahçesi imkanı var. Yiyecek ve içecek ihtiyacınızı yanınızda götürebilir ya da işletmelerden temin edebilirsiniz. Çadır kurabilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/h4yvbz6oramQYvje8

Geyikli Plajı Kamp Alanı
Geyikli Plajı Kamp Alanı

Çamoba Köyü Halk Plajı Kamp Alanı

Çamoba Köyü Halk Plajı, yaz sezonunda kalabalık olmaktadır. Sabah erken saatlerde erken gitmeniz gerekiyor. Sakin ve sessiz bir plaj. Kumu ve deniz alanı da oldukça güzel. Şezlong var ancak içerisinde yazlıklara ait olanlarda var. Her ihtimale karşı kendi şezlong ve şemsiyenizi yanınızda götürmenizi tavsiye ederiz. Duş alma alanı yok. Soyunma kabini var. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmenizi tavsiye ediyoruz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/dNvXLhAaPYY8tdxx5

Çamoba Köyü Halk Plajı Kamp Alanı
Çamoba Köyü Halk Plajı Kamp Alanı

Kumburnu Plajı Kamp Alanı

Kumburnu Plajı’nda herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeniz gerekiyor. Yolu biraz ilerleyince kötüleşiyor. Bu yüzden aracını park edip, yürüyerek gidenler çoğunlukta. Dilerseniz arazi araçları gibi araçlarla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tuvalet, soyunma kabini ve duş imkanı da yok. Telefon çok az çekiyor. Ateş yakmak yasak. Manzarası ve denizi için tercih edileblir. Çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/u7H8ayUZ6pinTQrR9

Kumburnu Plajı Kamp Alanı
Kumburnu Plajı Kamp Alanı

Eyvah Eyvah Camping Restaurant

Kumburun Köyü mevkiinde yer alan Eyvah Eyvah Camping Restaurant denize sıfırdır. Özel gün organizasyonları için de tercih edilmektedir. Şezlong ve şemsiye imkanı bulunmaktadır. Çadır kamp alanı gölgeliktir ve sessizdir. Restoran bölümünden sıcak ve soğuk menüler temin edebilirsiniz. Plaj alanında; yüzme ve dalış aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik, tuvalet, sıcak su, su, duş ve oturma alanı imkanı var. Gitmeden önce alan müsaitliğini sorgulamanızı tavsiye ederiz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/4AN2q54ReS4NsahT9

Eyvah Eyvah Camping Restaurant
Eyvah Eyvah Camping Restaurant

Papaz Plajı Kamp Alanı

Ezine’ye bağlı Yeniköy’de yer almaktadır. Şezlong ve şemsiye ücrete tabidir. Plaj alanı güzel ve suyu soğuktur. Çocuklu ailelere de uygundur. Kamp yapılabilir. İşletme var ancak yiyecek ve içecek anlamında biraz eksiği var. Dilerseniz yanınızda götürün. Yaz sezonunda giderseniz; kendinize ait şezlong ve şemsiye götürmeyi ihmal etmeyin. Harika bir doğası var. Fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/vQniCEvKQvHczGnJ7

Papaz Plajı Kamp Alanı
Papaz Plajı Kamp Alanı

Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı

Çamlıca Şelalesi, Ezine ilçesine bağlıdır. Kamp ve piknik için uygun olan Çamlıca Şelalesi’nde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çamlıca Şelalesi’nde herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu yüzden yiyecek ve içecek anlamında hazırlık yapmadan gitmemeniz gerekmektedir. Toplu taşıma aracıyla ulaşım sağlanamamaktadır. Yolu biraz bozuk. Binek araçlar ile zorluk yaşayabilirsiniz. Doğası için mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Çamlıca Şelalesi çevresinde yer alan düzlük bölgelerde kamp yapabilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/kZRrkgTyLaNHkBLU7

Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı
Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı

Makara Ütopya Camping

Makara Ütopya Camping, Ezine’de denize sıfır kamp yapmanıza imkan sağlamaktadır. Buzdolabı, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, ocak, elektrik, kafe, internet, sıcak su, plaj alanı, şemsiye, şezlong, mangal alanı, manzara seyir alanı, yürüyüş parkuru, plaj oyun alanı, oturma alanı, masa, sandalye, tuvalet, duş ve otopark imkanları bulunmaktadır. Gitmeden önce alan müsaitliğini öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Konum Bilgisi: https://g.page/Makaracamping?share
İletişim Bilgisi: 05355530176

Makara Ütopya Camping
Makara Ütopya Camping

EDİTÖR NOTU

Ezine ücretli kamp yerleri ve Ezine ücretsiz kamp yerleri listesini paylaştık. Daha önce Ezine kamp alanları listesinde yer alan kamp alanlarında kamp deneyimlemiş olan doğa severlerin yorumlarını YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın…


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.