Paylaş
Doğal Aksesuarlar: Woodstone Ahşap Kol Saati ve Gözlükler

Woodstone markası, doğal materyalleri kullanarak yüksek kaliteli ve estetik ahşap saat ve aksesuarlar dizayn ederek üretiyor. Woodstone ayrıca her satılan ürün için Trees for the Future organizasyonu aracılığıyla 10 adet ağaç dikerek sosyal sorumluluk projelerine de destek veriyor.

Woodstone Tarafından Dikilen Ağaçlar

@KAMPYERİ TAKİPÇİLERİNE YÜZDE 10 İNDİRİM MÜJDESİ

Woodstone; Instagram’da @kampyeri , @woodstone_ahsap_saatleri ve @woodstone_wooden_watches sayfalarını takip eden tüm takipçilere “kampyeri” indirim koduyla beraber yüzde 10 indirim sağlıyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen bir ahşap saat alın 🙂

Woodstone Hikayesi

Enes Ulutaş ve Fatih Çiğdem’in Woodstone hikayeleri şöyle;

“Woodstone hayatlarının son yedi yılını dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayarak geçiren saat meraklısı Enes Ulutaş ve Fatih Çiğdem tarafından kuruldu. Sidney, Kalifornia , Sangay ve Hong Kong ilk koleksiyonumuzu dizayn ederken ilham aldığımız başlıca şehirlerdir. Yaşadığımız şehirlerde bir kesim tanıştığımız insanların doğaya olan saygılarını ve doğal materyalleri bir tarz ifadesi olarak günlük aksesuarlarında kullandıkları dikkatimizi çekti. Örnek vermek gerekirse ahşaptan yapılmış kolye, yüzük yada bilezik olarak. Bu sıcak ve doğal malzemenin özenle işlendigi vakit istenilen herhangi şekle girmesi çok ilgimizi çekti.

Woodstone Ahşap Saatler

Bu keşif günlük hayatta kullandıgımız aksesuarları tekrardan gözden geçirip, malzeme olarak ahşapı kullanarak bir yaşam tarzı markası oluşturma fikrini doğurdu bizlerde. İşe koyuldugumuz ilk günden itibaren gayemiz orjinalliği, sadeliği ve doğal yaşam tarzını savunan bir marka oluşturmaktı. Amacımız her zaman doğal materyalleri kullanarak, modern ahsap işleme teknikleriyle, en kaliteli saat parçalarını birleştirip, aksesuar piyasasındaki en ilgi çekici ve kaliteli ürünlerinden bazılarını dizayn etmek.

İlk koleksiyonumuz son halini alana kadar aylarca fizibilite, dizayn, prototip testleri ve iyi işleyen bir tedarik zinciri kurmakla geçirdik. Elde ettiğimiz sonuç piyasadaki bilinen en sağlam ahşaplar kullanılarak, elle yapılmış, yüksek kaliteli saatler ve aksesuarlardır.”

Woodstone Hakkında Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Woodstone İle Tarzını Keşfet

Woodstone Ürünleri Hakkında

Sevdiklerinize %100 doğal malzemelerden yapılan bir ürün hediye etmek ister misiniz? O zaman yapmanız gereken şey hemen BU ADRESE GİRMEK ve sevdiğiniz kişinin tarzına uygun bir saat, gözlük veya aksesuarı seçerek sepete eklemek.

Sevdiklerinizi Woodstone İle Sevindirin

Woodstone; yüksek kaliteli estetik ahşap saat ve aksesuarlar üretiyor. Woodstone; genel olarak ahşap ürünlerde akça ağaç, ceviz ağacı, gül ağacı, yeşil sandal ağacı ve ak ağaç kullanmaktadır.

Woodstone Saatleri
Woodstone Saatleri
Woodstone Gözlükleri

WOODSTONE ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK VE İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

WOODSTONE İLETİŞİM BİLGİLERİ VE SOSYAL MEDYA

FACEBOOK: https://www.facebook.com/thewoodstone

PINTEREST: https://tr.pinterest.com/thewoodstone

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/woodstone_wooden_watches/

INSTAGRAM 2: https://www.instagram.com/woodstone_ahsap_saatleri/

İLETİŞİM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Oylar 0]

Bir önceki yazımız olan Kilpa Otel, Uzungöl'de Kış Tatili İçin Sizleri Bekliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.