Ocak 3, 2023

Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri

Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri

Kayak, snowboard ve kızak yapabileceğiniz en güzel kayak merkezlerinden olan Davraz Kayak Merkezi’nde 2023 kayak sezonu fiyatları belli oldu. Davraz Kayak Merkezi’nde günübirlik veya konaklamalı şekilde kayak tatili yapabilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaş grubunuzla beraber gideceğiniz Davraz Kayak Merkezi’nde doyasıya vakit geçirebilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca Davraz Kayak Merkezi’nde kayak ekipmanı olmayan kayak severler de düşünülmüş ve kayak odalarınca hizmetler verilmeye başlanmış. Bu sayede kayak ekipmanınız olmasa bile kayak kiralaması yaparak Davraz Kayak Merkezi’nde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Elbette kendine ait kayak ekipmanları olan kayak severler, kayak yapabilirler. Kayak ekipmanları olmayanlar Davraz Kayak Merkezi’nde hizmet veren kayak odalarından kayak ekipmanları kiralaması yaparak güzel bir deneyim yaşayabilirler. Davraz Kayak Merkezi’nde; kar tulumu, snowboard ekipmanları, kar maskesi, kar gözlüğü, kar kaskı, kayak pantolonu, kayak montu, kar eldiveni ve kayak batonu gibi her türlü snowboard ve kayak ekipmanları kiralaması yapabileceksiniz. İster amatör, isterseniz de profesyonel bir kayakçı olun, Davraz Kayak Merkezi’nde her kayak sezonunda eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. İşte Davraz Kayak Merkezi kayak kiralama fiyatları 2023 listesi. Davraz Kayak Merkezi kayak kiralama fiyatları ne kadar? Davraz Kayak Merkezi 2023 kayak takımı kiralama ücretleri. Davraz Kayak Merkezi kayak kiralaması ne kadar? İşte tüm detaylar kampyerleri.org blogunda.

EĞLENCE VE KAYAĞA DOYACAĞINIZ KAYAK ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLA

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ERCİYES KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ERCİYES KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri

Davraz Kayak Merkezi, Isparta ilinin Eğirdir ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bademli mevkiinde yer almaktadır. Davraz Kayak Merkezi’nin bulunduğu mevkii ile ilgili olarak bazı navigasyon ve haritalarda Çobanisa mevkiinde yazdığı da görülmektedir. Davraz Kayak Merkezi’nde günübirlik ya da konaklamalı kayak tatili yapılabilmektedir. Ailelerinizle ya da arkadaşlarınızla beraber kayak tatili yapmayı düşünüyorsanız, Davraz Kayak Merkezi’ne mutlaka gitmenizi öneriyoruz.

Davraz Kayak Merkezi’ne gitmek istiyorsunuz ancak kayak ekipmanlarınız yok ise; Davraz Kayak Merkezi’nde kayak kiralaması yapabilirsiniz. Alt kısımda 2023 yılında geçerli olacak Davraz Kayak Merkezi kayak kiralama fiyatları ile ilgili bilgiler paylaştık. Ek olarak; Davraz Kayak Merkezi’nde kayak ekipmanı kiralaması yapmak istiyorsanız, yanınızda nakit para bulundurmayı ihmal etmeyiniz. Zaman zaman kredi kartı veya banka kartı uygulaması yapılamamaktadır.

Davraz Kayak Merkezi kayak kiralama fiyatları 2023 listesi şu şekildedir;

  • Kayak eldiveni kiralama fiyatları: 40₺ ile 75₺ arasındadır,
  • Günlük kayak takımı kiralaması ve snowboard kiralaması fiyatları: 100₺ ile 150₺ arasındadır,
  • Kar gözlüğü kiralama fiyatları: 50₺ ile 100₺ arasındadır,
  • Saatlik kızak kiralama fiyatları: 25₺ ile 50₺ arasındadır,
  • Kayak montu kiralama fiyatları: 75₺ ile 150₺ arasındadır,
  • Kayak pantolonu kiralama fiyatları: 75₺ ile 150₺ arasındadır.

Üst kısımda yer alan Davraz Kayak Merkezi kiralama fiyatları ortalama fiyatlardır. Fiyatlar; sezon yoğunluğu, katılım yoğunluğu ve kar seviyesi gibi etkenlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri
Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

EDİTÖR NOTU

Daha önce Davraz Kayak Merkezi’ne gittiniz mi? Davraz Kayak Merkezi’nde kızak, kayak veya snowboard deneyimlediniz mi? İlgili tüm deneyimlerinizi iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden veya YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.