Ocak 3, 2023

Davraz Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?

Davraz Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?

Davraz Kayak Merkezi’nde geçerli olacak 2023 fiyat listesi yayımlandı. Günübirlik veya konaklamalı şekilde tatil yapabileceğiniz Davraz Kayak Merkezi’nde eşsiz bir tatil fırsatı sizleri bekliyor. Peki Davraz Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları ne kadar? Davraz Kayak Merkezi 2023 ücretleri ne kadar? Davraz Kayak Merkezi nerede? Davraz Kayak Merkezi’ne nasıl gidilir? Davraz Kayak Merkezi kayak kiralama 2023 fiyatları ne kadar? Davraz Kayak Merkezi kayak dersi 2023 fiyatları. Davraz Kayak Merkezi otelleri. Davraz Kayak Merkezi konaklama imkanları. Davraz Kayak Merkezi açılış saatleri. Davraz Kayak Merkezi kapanış saatleri. Davraz Kayak Merkezi pist durumu. Davraz Kayak Merkezi yiyecek fiyatları. Davraz Kayak Merkezi içecek fiyatları. Davraz Kayak Merkezi kar kalınlığı ve daha fazlası Davraz Kayak Merkezi hakkında içerik oluşturduğumuz Kampyerleri.org blogunda. İşte detaylar.

EĞLENCE VE KAYAĞA DOYACAĞINIZ KAYAK ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLA

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ERCİYES KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ERCİYES KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Davraz Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir? – Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Bilgisi

Isparta ilinin Eğirdir ilçesine bağlı Bademli mevkiinde yer alan Davraz Kayak Merkezi’nin bazı harita kayıtlarında Çobanisa mevkiinde yer aldığı da yazılmaktadır. Davraz Kayak Merkezi’nin en güzel özelliği; ulaşım sağlanan güzergahta yer alan yolların asfalt olmasıdır ve kendi aracı ile ulaşım sağlamak isteyen misafirlere büyük oranda kolaylık sağlanmasıdır. Alt kısımda Davraz Kayak Merkezi’ne ulaşım sağlabileceğiniz tüm ulaşım seçeneklerini paylaştık. Keyifli yolculuklar dileriz. Ayrıca Davraz Kayak Merkezi ulaşım kısmının en alt bölümünde Davraz Kayak Merkezi’nin güncel konum bilgisi de yer almaktadır. Navigasyon yardımı almak isterseniz, harita bağlantımızı kullanabilirsiniz.

 • Kendi aracı ile Davraz Kayak Merkezi’ne gitmek isteyenler; Isparta il merkezi üzerinden; Büyükhacılar – Çobanisa güzergahını takip etmelidir. Ayrıca Isparta il merkezi üzerinde ve Büyükhacılar ile Çobanisa güzergahı arasında sık sık Davraz Kayak Merkezi tabelaları da yer almaktadır. Dilerseniz bu güzergah üzerinde navigasyon uygulaması açarak da zaten basit bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Davraz Kayak Merkezi’ne daha kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Otobüs ile Davraz Kayak Merkezi’ne gitmek isteyenler; Isparta Otobüs Terminali’nde otobüsten indikten sonra, sabah 09:00 saatlerinde başlayan servislere binerek, Davraz Kayak Merkezi’ne geçiş yapabilirler. Davraz Kayak Merkezi’ne giden servislerin dönüş saati 16:00 civarlarındadır. Isparta Otobüs Terminali üzerinden hareket eden Davraz Kayak Merkezi servisleri, Isparta kent merkezinden de geçiş yapmaktadır. Dileyenler Isparta kent merkezinde diledikleri yerde inebilirler.
 • Uçak ile Davraz Kayak Merkezi’ne gitmek isteyenler; Isparta’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanında iniş yaptıktan sonra, Isparta Otobüs Terminali servislerine binerek, Otobüs terminali üzerinden Davraz Kayak Merkezi’ne yolcu taşıyan servislere binebilirler. Dileyenler VIP transfer hizmetleri, araç kiralama hizmetleri veya özel taşıma hizmetlerinden de yararlanabilirler.

Davraz Kayak Merkezi Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/Ms5oy3cL5RctiqMB9

Davraz Kayak Merkezi'ne Nasıl Gidilir? - Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Bilgisi
Davraz Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir? – Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Bilgisi
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Davraz Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi Restoran Ve Kafe İmkanları

Davraz Kayak Merkezi’ne giderken yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürebilirsiniz. Dileyenler sıcak ve soğuk menüler tadabilecekleri restoran ve kafeleri de ziyaret edebilirler. Ek olarak; Davraz Kayak Merkezi sahasında hizmet veren otellerde tam pansiyon ve yarım pansiyon hizmetleri mevcuttur. Bunlara ek olarak; Davraz Kayak Merkezi’nde en çok tercih edilen menüler; köfte ekmek, ızgara menüler, sucuk ekmek ve çorba çeşitleri olarak ön plana çıkmaktadır. Davraz Kayak Merkezi’nde sıcak, soğuk veya meze olarak her türlü yiyecek ve içecek bulabilirsiniz. Davraz Kayak Merkezi’nde yiyecek ve içecek fiyatları için ortalama 40 TL ile 100 TL arasında ücret ödemeniz gerekmektedir. Elbette bu ücret kişi sayısı ve menü seçimi gibi etkenlere göre değişmektedir.

Davraz Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları - Davraz Kayak Merkezi Restoran Ve Kafe İmkanları
Davraz Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi Restoran Ve Kafe İmkanları

Davraz Kayak Merkezi Kar Kalınlığı Ne Kadar?

Davraz Kayak Merkezi’nde kayak yapılmasına imkan sağlayacak muhtemel kar yağışı Aralık ayında başlamaktadır. Aralık ayının son haftasında başlayan Davraz Kayak Merkezi kayak sezonu, Mayıs ayının ilk günlerine kadar devam edebilmektedir. Davraz Kayak Merkezi’nin kar kalınlığı ortalama 50 cm ile 250 cm arasında değişmektedir. Buna ek olarak kar yağışı ne kadar yoğun olur ise, Davraz Kayak Merkezi kalabalığı da o yönde artmaktadır. Davraz Kayak Merkezi’nin en yoğun dönemleri; Ocak ayı ile Şubat ayları arasında yer alan dönem olarak bilinmektedir.

Davraz Kayak Merkezi Kar Kalınlığı Ne Kadar?
Davraz Kayak Merkezi Kar Kalınlığı Ne Kadar?

Davraz Kayak Merkezi Konaklama İmkanları – Davraz Kayak Merkezi Otelleri

Günübirlik veya konaklamalı tatil yapabileceğiniz Davraz Kayak Merkezi’nde ailenizle veya arkadaşlarınızla otel tatili yapmak isterseniz, geç kalmadan rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Davraz Kayak Merkezi sahasında hizmet veren otel işletmeleri, ortalama 500 yatak kapasitesi ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Davraz Kayak Merkezi otelleri şu şekildedir;

 • Sirene Davraz Hotel: 02462672002
  Isparta Davraz Hotel: 02462672054
 • Isperia Davraz Hotel: 02462672020
Davraz Kayak Merkezi Konaklama İmkanları - Davraz Kayak Merkezi Otelleri
Davraz Kayak Merkezi Konaklama İmkanları – Davraz Kayak Merkezi Otelleri

Davraz Kayak Merkezi Açılış Ve Kapanış Saatleri – Davraz Kayak Merkezi Çalışma Saatleri

Kayak, snowboard ve kızak ile keyifli vakit geçirmek isteyenlerin yoğunluk oluşturduğu Davraz Kayak Merkezi açılış ve kapanış saatleri merak ediliyor. Alt kısımda güncel Davraz Kayak Merkezi açılış ve kapanış saatleri listesini görebilirsiniz.

Buna göre Davraz Kayak Merkezi açılış ve kapanış saatleri şu şekildedir;

 • Pazartesi: 09:00 – 17:00
 • Salı: 09:00 – 17:00
 • Çarşamba: 09:00 – 17:00
 • Perşembe: 09:00 – 17:00
 • Cuma: 09:00 – 17:00
 • Cumartesi: 09:00 – 17:00
 • Pazar: 09:00 – 17:00
Davraz Kayak Merkezi Açılış Ve Kapanış Saatleri – Davraz Kayak Merkezi Çalışma Saatleri
Davraz Kayak Merkezi Açılış Ve Kapanış Saatleri – Davraz Kayak Merkezi Çalışma Saatleri

Davraz Kayak Merkezi Mekanik Tesisler Bilgisi

Davraz Kayak Merkezi’nde kayakçılara hizmet sunulan; kayak pistleri, telesiki hatları, telesiyej hatları ve diğer mekanik tesisler şu şekildedir;

 • 1211 metre uzunluğa sahip olan telesiyej hattı saatte 1000 kişi taşıyabilmektedir,
 • 936 metre uzunluğa sahip olan telesiyej hattı saatte 800 kişi taşıyabilmektedir,
 • 850 metre uzunluğa sahip olan telesiyej hattı saatte 800 kişi taşıyabilmektedir,
 • Davraz Kayak Merkezi’nde yer alan 624 metre uzunluğa sahip 1 adet teleski hattı saatte 800 kişi taşıyabilmektedir,
 • Davraz Kayak Merkezi’nde 300 metre uzunluğa sahip 2 adet baby lift mevcuttur,
 • 1674 metreden başlayan telesiyej hattı 1961 metreye kadar çıkmaktadır ve 2 kişi kapasitelidir,
 • 1961 metreden başlayan telesiyej hattı 2150 metreye  kadar çıkmaktadır ve 2 kişi kapasitelidir,
 • 2080 metreden başlayan telesiyej hattı 2344 metreye kadar çıkmaktadır ve 2 kişi kapasitelidir,
 • 624 metrekarelik T-bar hattı ise 1961 metreden başlayarak 2150 metreye kadar çıkmaktadır.

Davraz Kayak Merkezi’nin en güzel yanı, Eğirdir Gölü manzarasına sahip olmasıdır. Davraz Kayak Merkezi’nde 8 kilometre ile 10 kilometre uzunluğa sahip parkurlar mevcuttur. Kayak pistleri 1650 metre ile 2344 rakıma sahiptir. Davraz Kayak Merkezi’nin tüm kayak pistleri; profesyonel ve amatör her seviyeden kayakçılara uygundur.

Davraz Kayak Merkezi’nde snowboard, kuzey disiplini, tur kayağı ve alp disiplini yapılabilmektedir.

Davraz Kayak Merkezi sahasında 12 adet kayak pisti mevcuttur ve kayak pistlerinin uzunluğu 23 bin 500 metredir. Davraz Kayak Merkezi kayak pistleri hakkında bilgiler şu şekildedir;

 • Davraz Kayak Merkezi’nde 2 adet mavi renkli kayak pisti mevcuttur. Söz konusu mavi renkli kayak pistleri başlangıç seviyesi için uygundur. Toplam uzunluğu 4000 metre ile 4.500 metre olan mavi renkli kayak pistlerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz,
 • Davraz Kayak Merkezi’nde 8 adet kırmızı renkli kayak pisti mevcuttur. Kırmızı renkli kayak pistleri orta seviye için uygundur ve 15.000 metre uzunluğa sahiptir,
 • Davraz Kayak Merkezi’nde 2 adet siyah renkli kayak pisti mevcuttur ve toplam uzunluğu 4000 metredir.
Davraz Kayak Merkezi Mekanik Tesisler Bilgisi
Davraz Kayak Merkezi Mekanik Tesisler Bilgisi

Davraz Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?

Davraz Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları belli oldu. Davraz Kayak Merkezi’nde 2023 yılında geçerli olacak skipass fiyat listesi, Isparta Davraz Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından duyuruldu.

Isparta Davraz Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi  tarafından yapılan açıklamada ise;

“Davraz Kayak Merkezimizde 2022 – 2023 döneminde uygunlanacak fiyat tarifesi ile ilgili örnek fiyatlandırma tablosu aşağıda sunulmuştur. Önceki dönemlerde, siz kayak severlerden gelen tüm tesislerde aynı fiyat uygulamasına yönelik eleştiriler dikkate alınarak, bu dönem kontörlü kart sistemine geçiş yapılmış olup, her bir tesis için ayrı fiyat uygulamasına başlanmıştır. Önümüzdeki günlerde beklediğimiz ciddi kar yağışıyla birlikte tüm kayak severlere iyi eğlenceler dileriz” ifadeleri yer aldı.

Bu detaylara göre Davraz Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları şu şekildedir;

 • 1 çıkış (5 kontör) bilet fiyatı: 30₺
 • 10 çıkış (50 kontör) bilet fiyatı: 275₺
 • 20 çıkış (100 kontör) bilet fiyatı: 500₺
 • 40 çıkış (200 kontör) bilet fiyatı: 900₺
 • 60 çıkış (300 kontör) bilet fiyatı: 1200₺
 • 100 çıkış (500 kontör) bilet fiyatı: 1750₺
 • Kart depozito ücreti: 50₺
Davraz Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?
Davraz Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?

Davraz Kayak Merkezi 2023 Snowboard Eğitim Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Kayak Dersi Ücretleri

Davraz Kayak Merkezi’ne gitmek istiyor ancak kayak yapmaya çekiniyorsanız veya kayak yapmayı bilmiyorsanız, Davraz Kayak Merkezi’nde hizmet veren kayak öğretmenleri sizlere yardımcı olacaktır. Tecrübeli kayak öğretmenleri tarafından verilen, kayak dersleri ve snowboard eğitimlerine katılabilirsiniz. Elbette Davraz Kayak Merkezi’nde kayak dersi ve snowboard eğitimi almak ücretlidir ancak ücretler toplu katılım sağlanması halinde indirimli şekilde sizlere yansıtılmaktadır. Davraz Kayak Merkezi’nde ortalama bir kayak dersi ve snowboard eğitim ücreti; 350 TL ile 600 TL arasındadır. Söz konusu ücret sezon yoğunluğuna ve katılım yoğunluğuna göre değişebilir. Belirtmiş olduğumuz ücret ortalama bir ücrettir.

Davraz Kayak Merkezi 2023 Snowboard Eğitim Fiyatları - Davraz Kayak Merkezi 2023 Kayak Dersi Ücretleri
Davraz Kayak Merkezi 2023 Snowboard Eğitim Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Kayak Dersi Ücretleri

Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama 2023 Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Davraz Kayak Merkezi’nde kayak kiralaması hizmetleri de mevcuttur. Kayak ekipmanı olmayan kayak severler, Davraz Kayak Merkezi’nde yer alan kayak odalarından kayak kiralaması yapabilirler.

Davraz Kayak Merkezi 2023 kayak takımı kiralama ücretleri şu şekildedir;

 • Günlük kayak takımı kiralama ve snowboard kiralama ücretleri: 100₺ ile 150₺ arasındadır,
 • Saatlik kızak kiralama ücretleri: 25₺ ile 50₺ arasındadır,
 • Kayak pantolonu kiralama ücretleri: 75₺ ile 150₺ arasındadır,
 • Kayak montu kiralama ücretleri: 75₺ ile 150₺ arasındadır,
 • Kar gözlüğü kiralama ücretleri: 50₺ ile 100₺ arasındadır,
 • Kayak eldiveni kiralama ücretleri: 40₺ ile 75₺ arasındadır.

Üst kısımda yer alan ücret listesi ortalama ücretler olarak yansıtılmıştır. Sezon yoğunluğu ve kayak takımı kullanımına bağlı olarak fiyatlar değişebilmektedir.

Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama 2023 Fiyatları - Davraz Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Ücretleri Ne Kadar?
Davraz Kayak Merkezi Kayak Kiralama 2023 Fiyatları – Davraz Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

EDİTÖR NOTU

Daha önce Davraz Kayak Merkezi’ne gittiniz mi? Kayak, snowboard veya kızak deneyiminiz oldu mu? Davraz Kayak Merkezi ile ilgili deneyimlerinizi YORUM GÖNDER ekranı üzerinden ya da iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.