Nisan 7, 2023

Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 Bungalov Ev Konaklama Ücretleri

Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 Bungalov Ev Konaklama Ücretleri

Çınarsuyu Tabiat Parkı, Ordu ilinin Ünye ilçesinde yer almaktadır. Ordu – Samsun karayolu üzerinde bulunan Çınarsuyu Tabiat Parkı, Ordu’da arkadaş gruplarının ve ailelerin yoğun olarak ziyaret ettikleri eşsiz bir doğa güzelliğine sahiptir. Çınarsuyu Tabiat Parkı’nın ulaşımının kolay olması, denize kıyısının olması ve orman havasının harika olmasından dolayı ilgi görmektedir. Günübirlik gezi, manzara seyri, piknik, karavan kampı, çadır kampı veya bungalov ev kiralaması yapabileceğiniz Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Ordu’da kamp yapılacak yerler, Ordu’da piknik yapılacak yerler ve Ordu bungalov evleri denildiğinde, akla ilk gelen bölgelerden olan Çınarsuyu Tabiat Parkı’nı keşfetmeyi unutmayınız. Çınarsuyu Tabiat Parkı sizleri bekliyor. İşte Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 bungalov ev konaklama ücretleri. Çınarsuyu Tabiat Parkı bungalov ev ücretleri ne kadar? Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 bungalov kirası ne kadar? İşte Çınarsuyu Tabiat Parkı bungalov evleri ile ilgili tüm bilgiler.

ORDU BUNGALOV EVLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ORDU KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Evleri Nerede? – Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Evlerine Nasıl Gidilir?

Çınarsuyu Tabiat Parkı, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu’ya bağlı Ünye ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Ordu – Samsun karayolu üzerinde yer alan Çınarsuyu Tabiat Parkı , Ordu kent merkezine 73,5 kilometre uzaklıkta yer alırken, Ünye ilçe merkezine ise; sadece 9 kilometre mesafede yer almaktadır. Çınarsuyu Tabiat Parkı, Ünye ilçe merkezine yakın olmasından dolayı, ulaşımı oldukça kolaydır. Karadeniz’e kıyısı bulunan Çınarsuyu Tabiat Parkı’na toplu ulaşım araçları kullanarak veya kendi araçlarınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ordu kent merkezi üzerinden veya Ünye ilçe merkezi üzerinden Terme’ye giden Ordu – Samsun karayolunu takip etmeniz gerekmektedir. Yol üzerinde hiçbir yol ayrımına ve sapağa girmeden düz devam etmeniz halinde, Yunus Emre Bulvarına gelmeden sağ tarafta Çınarsuyu Tabiat Parkı’nı görebilirsiniz.

Ordu, Ünye ve Ordu’nun diğer ilçelerinden Ordu – Samsun karayolu üzerinde yer alan Çınarsuyu Tabiat Parkı’na toplu taşıma araçlarıyla da kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Denize sıfır ve ormanlık alana sahip Çınarsuyu Tabiat Parkı’nı keşfetmeyi unutmayınız.

Çınarsuyu Tabiat Parkı Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/PwXAU417Zwnq9XTQA
Çınarsuyu Tabiat Parkı Güncel İletişim Bilgisi: 0362 435 65 98 & 0452 237 02 27 & 444 10 52

Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Evleri Nerede? - Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Evlerine Nasıl Gidilir?
Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Evleri Nerede? – Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Evlerine Nasıl Gidilir?

Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda Bulunan İmkanlar Nelerdir? – Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda Neler Var?

Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda faydalanabileceğiniz sosyal tesisler ve sosyal imkanlar şu şekildedir;

 • Gölge alanlar,
 • Denize girilebilir alanlar,
 • Çadır kamp alanı,
 • Karavan kamp alanı,
 • Bungalov ev kiralama hizmetleri,
 • Günübirlik gezi alanı,
 • Çeşme,
 • Kameriyeler,
 • Piknik masaları,
 • Yürüyüş ve bisiklet sürmeye uygun alanşar,
 • Oyun parkı,
 • Tuvalet,
 • Duş,
 • Soyunma kabini,
Çınarsuyu Tabiat Parkı'nda Bulunan İmkanlar Nelerdir? - Çınarsuyu Tabiat Parkı'nda Neler Var?
Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda Bulunan İmkanlar Nelerdir? – Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda Neler Var?
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 Bungalov Ev Konaklama Ücretleri – Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Ev Kiralama Ücreti Ne Kadar?

Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda günübirlik piknik, çadır kampı ve karavan kampı yapabildiğiniz gibi, bungalov ev kiralaması da yapabilirsiniz. Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda yer alan bungalov evlerin fiyatları, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından belirlenmiştir.

Buna göre, Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 bungalov ev konaklama ücretleri şu şekildedir;

5 yataklı bungalov ev günlük kiralama ücreti: 1.125₺

Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 Bungalov Ev Konaklama Ücretleri - Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Ev Kiralama Ücreti Ne Kadar?
Çınarsuyu Tabiat Parkı 2023 Bungalov Ev Konaklama Ücretleri – Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Ev Kiralama Ücreti Ne Kadar?

EDİTÖR NOTU

Daha önce Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda yer alan bungalov evlerde tatil yapmış okurlarımızın deneyimlerini YORUM GÖNDER ekranı üzerinden ya da iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


İNDİRİM, ETKİNLİK VE HEDİYELER İÇİN ÜCRETSİZ ABONE OL!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.