Nisan 1, 2023

Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri 2023 Ücretleri

Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri 2023 Ücretleri

Ülkemizin en çok ziyaret edilen Tabiat Parklarından bir tanesi olan Boraboy Gölü Tabiat Parkı ile ilgili yeni bir içerik oluşturduk. Geçtiğimiz gün Boraboy Gölü Tabiat Parkı kamp alanı hakkında bilgiler sunmuştuk. Bugün de sizler için Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evleri hakkında bilgiler derledik. Amasya bungalov evleri listemiz içerisinde de yer alan Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evleri, göl manzaralı ve ağaçlar içerisinde ferah bir tatil yapmanıza imkan sağlamaktadır. Peki Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evleri kiralama ücretleri ne kadar? İşte Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evleri 2023 ücretleri. Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evleri konaklama ve tüm detaylar kampyerleri.org bungalov blogunda.

BORABOY GÖLÜ TABİAT PARKI KAMP ALANI 2023 TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

AMASYA BUNGALOV EVLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

AMASYA KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Boraboy Gölü Tabiat Parkı’na Nereden Gidilir? – Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evlerine Nasıl Gidilir?

Boraboy Gölü Tabiat Parkı, Amasya ilinin Taşova ilçesine bağlı Boraboy Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır. Amasya kent merkezi ile Boraboy Gölü Tabiat Parkı’nın arasındaki uzaklık 62 kilometre olmakla beraber, asfalt yol üzerinden kolayca ulaşım sağlamak mümkündür. Taşova ilçe merkezinden Boraboy Gölü Tabiat Parkı’na gelmek için ise; 22 kilometrelik yolculuk yapmak gerekmektedir. Boraboy Gölü Tabiat Parkı’nın yer aldığı Boraboy Köyü’ne; Amasya’nın Taşova ilçe merkezinden her gün düzenli olarak servisler ile yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.

Boraboy Gölü Tabiat Parkı’na servis ile gitmek istemeyen okurlarımız, kendi araçlarıyla en kolay şekilde Boraboy Gölü Tabiat Parkı’na ulaşım sağlamak için, alt kısımda paylaştığımız harita bağlantımız üzerinden yardım alabilirler. Keyifli yolculuklar diliyoruz.

Boraboy Gölü Tabiat Parkı Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/Jey8HKZnt1qhFNjr7
Boraboy Gölü Tabiat Parkı Güncel İletişim Bilgisi: 0539 650 63 05 & 0358 345 50 51

Boraboy Gölü Tabiat Parkı'na Nereden Gidilir? - Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evlerine Nasıl Gidilir?
Boraboy Gölü Tabiat Parkı’na Nereden Gidilir? – Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evlerine Nasıl Gidilir?

Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri Hakkında Bilgi

Boraboy Gölü Tabiat Parkı’nda; günübirlik piknik yapıldığı gibi çadır kampı ve karavan kampı da yapılabilmektedir. Amasya kamp alanları denildiğinde de akla ilk Boraboy Gölü Tabiat Parkı kamp alanı gelmektedir. Boraboy Gölü’nde kamp ve pikniğin dışında bungalov ev konaklaması da yapılmaktadır. Özellikle Boraboy Gölü Tabiat Parkı’nın ziyaretçi potansiyeli göl manzaralı ve orman içerisinde yer alan ahşap bungalov evlerinden dolayı yoğun şekilde artış göstermektedir.

Boraboy Gölü Tabiat Parkı sahası içerisinde; orman için 2+1 bungalov evler ve göl kenarı 1+0 bungalov evler olacak şekilde iki farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır.

Boraboy Gölü Tabiat Parkı orman içi 2+1 bungalov evler hakkında bilgiler şu şekildedir;

 • Eve giriş saati: 14:00 ve sonrası,
 • Evden çıkış saati: 11:00
 • Bungalov ev içerisinde yer alan imkanlar: Banyo, barbekü, tuvalet, televizyon, sıcak su, mini buzdolabı ve tüplü ocak bulunmaktadır,
 • Yatak sayısı: 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak vardır,
 • NOT: Mutfak ekipmanı olarak sadece mini buzdolabı ve ocak vardır. Diğer mutfak gereçlerini gelirken kendiniz getirmeniz gerekmektedir.

Boraboy Gölü Tabiat Parkı göl kenarı 1+0 bungalov evler hakkında bilgiler şu şekildedir;

 • Eve giriş saati: 14:00 ve sonrasıdır,
 • Evden çıkış saati: 11:00
 • Bungalov ev içerisinde yer alan imkanlar: Tüplü ocak, banyo, mini buzdolabı, barbekü, sıcak su, televizyon ve tuvalet bulunmaktadır,
 • Yatak sayısı: 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak vardır,
 • NOT: Bungalov ev içerisinde mutfak ekipmanı olarak sadece mini buzdolabı ve ocak bulunmaktadır. Diğer mutfak ekipmanlarını gelirken kendiniz getirmeniz gerekmektedir.
Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri Hakkında Bilgi
Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri Hakkında Bilgi
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri 2023 Ücretleri

Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evleri için 2023 yılı konaklama ücretleri belli oldu.

Üst kısımda yer alan Boraboy Gölü Tabiat Parkı orman içi 2+1 bungalov ev konaklaması veya Boraboy Gölü Tabiat Parkı göl kenarı 1+0 bungalov ev konaklaması yapmak istiyorsanız, ücret ödemeniz gerekmektedir.

Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evleri 2023 ücretleri şu şekildedir;

 • Günlük konaklama ücreti: 750.00₺
Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri 2023 Ücretleri
Boraboy Gölü Tabiat Parkı Bungalov Evleri 2023 Ücretleri

EDİTÖR NOTU

Daha önce Boraboy Gölü Tabiat Parkı bungalov evlerinde tatil yapmış okurlarımızın deneyimlerini iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden ya da YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


İNDİRİM, ETKİNLİK VE HEDİYELER İÇİN ÜCRETSİZ ABONE OL!

1 Yorum

 1. Ensar

  Temmuz 27, 2023

  Gerçekten rezalet verdiğimiz paraya değmez bir kere evin içi aşırı pos heryer örümcek ağı tuvaletler çok pis ve klozet ne kadar temiz olabilir çarşaflar sapsarı sırf bunun yüzünden yatmadık gece yarısında gittik hiç tavsiye etmem göründüğü gibi değil.

  Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.