Mart 21, 2023

Beldibi Plajları Ve Koyları 2023 – Beldibi’nde Denize Girilecek Yerler

Beldibi Plajları Ve Koyları 2023 - Beldibi'nde Denize Girilecek Yerler

Antalya ilinin Kemer ilçesine bağlı Beldibi’nde denize girilecek yerler listesini sizlerle paylaştık. Likya Bölgesi ve Pamfilya Ovası arasında yer alan Beldibi kültürel ve tarihi açıdan oldukça önemli bir bölgedir. Aynı zamanda yaz sezonunda tatil severler tarafından da sık sık ziyaret edilir. Bizlerde yaz tatilinizi Beldibi’nde yapacağınızı düşünerek sizlere Beldibi plajları ve koyları 2023 listesini hazırladık. İşte Beldibi’nde denize girilecek yerler. Beldibi’nde denize girilecek plajlar. Beldibi 2023 plaj ücretleri ne kadar? İşte Beldibi ile ilgili tüm merak edilen bilgiler.

KEMER BUNGALOV EVLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ANTALYA KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Gizli Koy (Çöplük Koyu)

Çöplük Koyu olarak da bilinen Gizli Koy, Beldibi plajları ve koyları 2023 listemiz içerisinde ilk sırada yer almaktadır. İnternet ortamında harita kayıtlarında yer almayan Gizli Koy, ulaşım sağlanan yol üzerinde herhangi bir tabelaya da sahip değildir ve bu yüzden bakir kalmıştır. Her ne kadar sakin olduğu düşünülse ve kimseler bilmiyor gibi bir algı oluşmuş olsa bile Gizli Koy yaz sezonunda yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Gizli Koy’a ulaşım oldukça zordur. Aracınızı üst kısımda bırakıp yürüyerek inmeniz gereken Gizli Koy’un plaj alanı kumsaldır ve denizi ise tertemizdir. Deniz ve orman eşliğinde keyifli bir tatil yapmak için Gizli Koy’u tercih edebilirsiniz. Gizli Koy’da; şezlong, duş, şemsiye, tuvalet ve restoran gibi hiçbir imkan bulunmamaktadır. Bu yüzden hazırlıklı gitmek gerekmektedir. Ulaşımının zor olmasından dolayı çocuklu ailelere uygun değildir.

Çöplük Koyu (Gizli Koy) Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/jp257pExpSfxSP2J8

Gizli Koy (Çöplük Koyu)
Gizli Koy (Çöplük Koyu)
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı

Beldibi’nde yer alan Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı’nda otopark, restoran, duş, tuvalet ve oturma alanı imkanları mevcuttur. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hizmete açılan Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı, her ne kadar ücretsiz halk plajı olarak bilinse bile; giriş ücreti ve otopark ücret için 10 TL ücret talep edilmektedir. Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı’nda şemsiye ve şezlong kiralamak isterseniz; 25 TL ücret ödemeniz gerekecektir. Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı’nın denizi temizdir ve denizinde büyük taşlar bulunmaktadır. Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı’nın denizinde yaşayan balıklar ısırığı ile meşhurdur. Bu yüzden ısırılma korkunuz var veya çocuklarınızla gitmeyi düşünüyorsanız, bir kez daha düşünmenizi öneriyoruz. Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı çevresinde yeşil alan imkanı da mevcuttur. Terlik ve deniz ayakkabısı götürerek, taşlardan korunabilirsiniz.

Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/4YfzzKttJw8rk37L7

Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı
Bahçecik Ücretsiz Halk Plajı

EDİTÖR NOTU

Beldibi’nde tatil yapmış okurlarımızın deneyimlerini iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden ya da YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.