Mart 17, 2023

Aksu Plajları – Aksu’da Denize Girilecek Yerler 2023 Listesi

Aksu Plajları - Aksu'da Denize Girilecek Yerler 2023 Listesi

Antalya turizmine büyük oranda katkı sağlayan Aksu ilçesi; EXPO 2016 Fuar Merkezi, Antik Perge Kenti ve Kurşunlu Şelalesi ile adından sıkça söz ettirmektedir. Antalya – Alanya yolu üzerinde yer alan Aksu ilçesinin, Akdeniz’e de kıyısı bulunmaktadır. Aksu ilçesinin Akdeniz’e kıyısı olmasından dolayı, yaygın olarak ziyaret edilen bir bölgedir. Bizlerde kampyerleri.org ekibi olarak, Aksu’da denize girebileceğiniz plajlar ve beachler ile ilgili bilgiler derledik. İşte Aksu plajları listesi. İşte Aksu’da denize girilecek yerler 2023 listesi ve Aksu plajları 2023 ücretleri listesi.

ANTALYA BUNGALOV EVLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ANTALYA KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

Kumköy Halk Plajı

Aksu ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alan Kumköy Halk Plajı’nda hiçbir tesis bulunmadığı gibi; tuvalet, duş, market ve restoran gibi imkanlar da mevcut değildir. Aksu ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alan Kumköy Halk Plajı’nın bazı bölümlerinde bölgede yaşanlara tarafından kurulan barakalar bulunuyor. Bunun nedeni, Aksu ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alan Kumköy Halk Plajı’nın ücretsiz olması ve bölgenin yörük ağırlıklı olmasından kaynaklandığı iddia ediliyr. Günübirlik gezi ve tatil için deneyimleyebileceğiniz Aksu ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alan Kumköy Halk Plajı’nın denizi oldukça temiz ancak plaj çevresinin kirli olması nedeniyle ziyaretçileri şikayet ediyor. Plaj alanı kum yapısına sahip olan Aksu ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alan Kumköy Halk Plajı, hemen derinleşmektedir. Aksu ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alan Kumköy Halk Plajı’nda şezlong ve şemsiye imkanları da bulunmamaktadır.

Kumköy Halk Plajı Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/GLupqZbRe46obRaQA

Kumköy Halk Plajı
Kumköy Halk Plajı
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Kundu Halk Plajı

Kundu Halk Plajı, Aksu ilçesinin Kemerağzı mevkiinde yer almaktadır. Kundu Halk Plajı’nın oteller arasında yer almasından dolayı pek çok kimse tarafından bilinmese de yaz aylarında yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Otopark ve karavan kamp alanı imkanları da bulunan Kundu Halk Plajı’nda tuvalet ve duş alanı da var. aksu’da denize girilecek yerler 2023 Denizi oldukça temiz olan Kundu Halk Plajı’nda şezlong ve şemsiye imkanları da bulunmaktadır. Kundu Halk Plajı’nın plaj alanı ince kum yapısına sahiptir. Denizi berrak olan Kundu Halk Plajı’na girişler ücretiszdir. Öğle saatlerinden sonra yer yer dalgalı olan Kundu Halk Plajı’na giderken yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürebilirsiniz.

Kundu Halk Plajı Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/a6LGuZJUteW3ruDc9

Kundu Halk Plajı
Kundu Halk Plajı

EDİTÖR NOTU

Daha önce Aksu’ya gittiniz mi? Aksu’da tatil yaptınız mı? Tatil ve gezi deneyimlerinizi iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden ya da YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.