Paylaş
Yerli Üretim Outdoor Giyimin Adresi: MSG Giyim

Bursa’da yıllardır outdoor giyim alanında üretim yapan MSG, kaliteli ürünleriyle doğa sporcularının ihtiyacı olan ürünleri piyasaya sunuyor. Su itici özelliği bulunan ürünler üreten MSG, doğa severler 4 mevsim de spor yapabilsin diye üretime tüm hızlarıyla devam ediyor.

@KAMPYERİ SAYFAMIZI INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN !

MSG Outdoor Giyim

MSG HAKKINDA

MSG giyim, uzun yıllara dayanan bir bilgi birikimi ve sektör deneyiminin ardından kurulmuş bir aile şirketidir.

Özellikle ihracat alanında deneyimi olan firmamız; farklı kültürlere, farklı isteklere ayak uydurabilmeyi esas edinmiş bir firma olmanın yanı sıra, müşteri ve çalışan memnuniyeti optimizasyonu adına her gün yenilikçi çözümler getirmek için çalışmaktadır.

SU İTİCİ ÖZELLİKLİ PANTOLONLAR

@kampyeri olarak MSG’den aldığımız su itici özelliği bulunan trekking pantolonları 2018 yılından bu yana kullanıyoruz ve sağanak yağmur altındaki yürüyüşlerimizde bile yağmurun kıyafetlerimize düştüğü anda tekrar sekerek aktığını gözlemledik. Böylece yürüyüşlerimizde sadece yağmurluk ve pantolonlarımızla kuru kalarak keyifli yürüyüşlerimize devam ettik.

MSG ile tanışmadan önce kıyafetlerimizin üstüne yağmurlu ve karlı havalarda uzun pançolar giymek zorunda kalıyorduk. Artık MSG ile daha rahat hareket ediyoruz ve en kötü hava şartlarında bile doğa sporlarımıza ve trekkinglerimize ara vermeden devam ediyoruz.

KALİTELİ POLAR VE TERMAL İÇLİKLER İÇİN MSG GİYİM

Daha önce farklı firmalardan aldığım termal içlikler ve polarlar gece uykularımızda tulumun içinde üşümemize neden oluyordu. MSG’den aldığımız termal içlikler ve polarlar sayesinde hem kaliteli bir ürüne sahip olmuş olduk hem de bizim için en gerekli olan gece uykumuzu bölmeden sıcak şekilde devam ettik.

TREKKİNG PANTOLONLARI MUTLAKA DENEMELİSİNİZ

Kışlık ve yazlık olarak farklı bantlarda üretilen trekking pantolonların kalitesi sizleri de etkileyecektir. Kışlık pantolonların özel iç astarı sayesinde bacaklarınız üşümüyor, aynı zamanda rahat hareket kabiliyetine sahip oluyorsunuz. Yazlık pantolonlar ise esnek olmalarıyla beraber yine üstün hareket kabiliyeti sağlıyor ve trekkinglerinizde asla rahatsız olmuyorsunuz.

MSG’DE NELER VAR?

MSG’de outdoor giyim anlamında aklınıza gelebilecek birçok ürün bulunmaktadır. Başlıca trekking pantolonlar, termal içlikler, polar, softshell montlar, tişörtler, daha birçok alt grup ve üst grup outdoor giyim ürünleri sizleri bekliyor.

MSG GİYİM NEREDE?

MSG Giyim; “Minareliçavuş Mahallesi, Mete Sk. No:28, 16140 Nilüfer/Bursa” adresindee bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan MSG Giyimin haritadaki konumuna ulaşabilirsiniz.

MSG GİYİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

İNTERNET SİTESİ: http://www.msggiyim.com
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/msggiyimfabrika/
FACEBOOK: SAYFA İÇİN TIKLA
TELEFON: (0224) 241 30 30

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.