Türkiye’deki kamp alanlarına tek sayfadan kolay bir şekilde ulaşmaya ne dersiniz? Ücretsiz kamp alanları haritası Kampyerleri.org kurucusu Niyazi Solak tarafından düzenlendi ve siz değerli kullanıcıların beğenisine sunuldu. 81 ilde +250 kamp alanını tek sayfada ve tek harita üzerinde görüntüleyebilecek ayrıca bu kamp alanları hakkında bilgiye erişebileceksiniz.

KAMP ALANLARI TEK SAYFADA

Ücretsiz kamp alanları haritası 11 Eylül 2017 tarihinde Google Maps platformu kullanılarak oluşturuldu. Ayrıca kamp alanlarının lokasyon bilgilerine de kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. Kamp yapmak istediğiniz kamp yerine tıklayarak orayla ilgili bilgilere de göz atabilirsiniz. Yaklaşık 1 haftada hazırlanan kamp alanları haritasını siz de sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.

SİZDE KATKIDA BULUNUN

Sizde kamp alanları haritası için katkıda bulunmak istiyorsanız “kampyerleriorg@gmail.com” adresine aşağıdaki bilgileri göndermeniz yeterli olacaktır.

  • Kamp yaptığınız yerin konumunu,
  • Fotoğrafını,
  • Kısa bilgisini,
  • Ve instagram kullanıcı adınızı mail olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kamp alanları haritamız her geçen gün güncellenmektedir. Ayrıca ücretli kamping alanları haritası başka bir sayfada oluşturulmaktadır.

BİZE DESTEK OLMAK İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN !

BİZE DESTEK OLMAK İÇİN INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN !

Kamp alanları haritamıza aşağıdan erişebilirsiniz. Doğayla kalın dostlar 🙂

KAMP ALANLARI HARİTASI