Paylaş
Salda Gölü'nde Salda Fest Sizi Bekliyor

THEF Organizasyon, Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Gölü’nde 29-30 Haziran | 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında Salda Gençlik Festivali düzenleyecek. Peki, Salda Fest nedir ve festivalin detayları nelerdir? İşte tüm merak edilenler…

Salda Fest Nedir?

Türkiye’nin dört bir yanından gençleri “Eğlence ve Sosyal Sorumluluk” için birleştirecek Salda Gençlik Festivali 29 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Dünyada mars gezegeninin yüzeyi ile aynı özelliği gösteren iki yerden biri olan, berrak ve temiz suyu, bembeyaz kumsalları, bakir doğası ile Türkiye’nin bilinmeyen doğa güzelliklerinden Salda Gölü, 29 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında “SALDA GENÇLİK FESTİVALİ”ne ev sahipliği yapacak.

Salda Fest Krokisi

Festival alanı 10.000 çadır kapasiteli olup, karavanlı ve günlük katılımcılar ile toplamda 50.000 kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitededir. Festival alanında temel ihtiyaçlar adına tüm altyapı ve imkanlar mevcut olup, revir ve acil durumlar için kullanılabilecek tam donanımlı ambulans festival süresince mevcut olacaktır.

NELER OLACAK?

Türkiye çapında ünlü sanatçı ve grupların yanı sıra ulusal basına kendini göstermek isteyen grupların da sahne alacağı festivalde müziğin yanında yarışmalar, yoga pilates ve meditasyon istasyonları, masa oyunları, dans gösterileri, aktiviteler ve özellikle doğa temalı sosyal sorumluluk atölyeleri dikkat çekmektedir.

DÜZENLENECEK ETKİNLİKLER İÇİN TIKLAYIN

Bir doğa harikası olan Salda Gölü için farkındalık yaratmak adına düzenleyeceğimiz festivalin ulusal bazda çok ses getireceğinin farkındayız. ‘’Eğlenirken hem doğaya, hem de kimsesiz çocuklara yardım etmek’’ sloganıyla; kütüphanesi olmayan bir okula kütüphane kurmak için ‘’kitap kumbarası’’ ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere toplanacak kıyafetler için ‘’kıyafet kumbarası’’ festival boyunca kullanılan pet şişelerden heykel yapmak için ‘’atıktan sanata’’ gibi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceğiz.

SALDA FEST HAKKINDA TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Salda Fest Bilet Fiyatları

SaldaFest Bilet Fiyatları

HEMEN BİLET ALMAK İÇİN TIKLA

Salda Fest Programı ve Katılacak Sanatçılar

Dünyada mars gezegeninin yüzeyi ile aynı özelliği gösteren iki yerden biri olan, berrak ve temiz suyu, bembeyaz kumsalları, bakir doğası ile Türkiye’nin bilinmeyen doğa güzelliklerinden Salda Gölü,Türkiye çapında ünlü sanatçı ve grupların yanı sıra ulusal basına kendini göstermek isteyen grupların da sahne alacağı bir festivale ev sahipliği yapacak. Festivalde müziğin yanında yarışmalar, yoga pilates ve meditasyon istasyonları, masa oyunları, dans gösterileri, aktiviteler ve özellikle doğa temalı sosyal sorumluluk atölyeleri gerçekleştirilecek.

SaldaFest’e Katılacak Sanatçılar
SaldaFest’e Katılacak Sanatçılar

SALDAFEST PROGRAMI VE SANATÇILAR İÇİN TIKLAYIN

THEF Organizasyon Hakkında

  • 2010 yılında üniversite öğrencileri tarafından kurulan PAÜGEZİ, binlerce genci hayallerine kavuşturmak ve ülke turizmine katkıda bulunmak amacıyla bugüne kadar yoluna devam etmiştir. Daha profesyonel bir hizmet yolunda 2016’da hizmet kalitesini arttırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla KOSGEB desteği alarak PAÜGEZİ Turizmi (THEF Organizasyon Turizm iç ve Dış Tic. Ltd. Şti.) kurmuştur.
  • THEF ORGANİZASYON; gerek kültürel gerek eğlenceli turlarıyla her yıl ortalama 8000 üniversiteli genci ülkemizin farklı bölgelerini gezdirmenin verdiği heyecanla ve katılımcılardan gelen pozitif dönütlerle hayallerine bir adım daha yaklaşarak yeni hedefler belirlemiştir.
  • THEF ORGANİZASYON; düzenlediği konser ve parti organizasyonlarıyla da her yıl ortalama 10.000 gencin eğlenmesi için ortam hazırlıyor. Koray Avcı, Manuş Baba, Haluk Levent, Resul Dindar ve Pera gibi sanatçılarla da yerelde dev konserler gerçekleştirildi.
  • THEF ORGANİZASYON; Tur ve münferit satış, uçak bileti, otobüs bileti, festival, konser organizasyonları, sosyal medya ve reklamcılık gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.
Thef Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.