Paylaş
Kamp Ekipmanları İçin İdeal Adres: Pusula Outdoor

Pusula Outdoor, Türkiye’de kamp ekipmanları alışverişi için önde gelen mağazalar arasında yer alıyor. Balıkesir’in Edremit ilçesinde kurulduğu günden bu yana doğa severler için hizmet vermeye devam eden Pusula Outdoor, Türkiye’nin her yerine kamp ekipmanı gönderiyor. Pusula Outdoor; kamp ekipmanları, outdoor giyim, doğa sporları ve balık av malzemeleri üzerine ürünler satıyor. Pusula Outdoor’da bulunan markalar genel olarak; A&c, Andoutdoor, Apnea, Bear Grylls, Berg, Bestway, Body, Glove, Buck, Buff, Columbia, Craghoppers, Dare 2b Dolomite, Falke, Freecamp, Green Solar, Jack Wolfskin, The North Face, Regetta ve Soft Medikal’dır.

PUSULA OUTDOOR’DA GİYİM

Doğa sporlarına başlamadan önce önemli olan iki nokta vardır. Bunlardan birisi ekipman, birisi ise giyimdir. Doğa sporları yaparken hava koşullarının kolaylıkla değişebileceğini unutmayın. Doğa sporlarında kullanılması gereken ekipman listemizi BURAYA TIKLAYARAK okuyabilirsiniz.

Pusula Outdoor’da Outdoor Giyim başlığı altında; bandana, bot, ayakkabı, çorap, tozluk, giyim aksesuarı, mont, ceket, yağmurluk, pantolon, içlik, şapka, bere, eldiven, t-shirt, gömlek ve şort gibi ürünler satılmaktadır. Pusula Outdoor’un sunduğu bir diğer imkan ise sitedeki tüm ürünleri ve markaları birbiriyle karşılaştırma özelliğinin bulunmasıdır.

Pusula Outdoor’da Kamp Ekipmanları başlığı altında; çadır, çakı, bıçak, elektronik gps, dürbün, genel kamp ekipmanları, kamp mutfağı ekipmanları, outdoor çantalar, seyahat ürünleri, spor ürünleri, medikal ürünleri, uyku tulumları ve yatak-dinlenme ürünleri satılmaktadır. Kamp ekipmanı satın alırken Pusula Outdoor’un internet sitesini ziyaret etmeniz mutlaka faydanıza olacaktır.

Pusula Outdoor’da Doğa Sporları başlığı altında; dağcılık, dalış, kayak, snowboard ve su sporları ürünleri satılmaktadır. Bu başlık altındaki doğa sporlarına ilginiz var veya başlamak istiyorsanız elinizi çabuk tutarak indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Pusula Outdoor’da Balık Avı’nı sevenler için ise; balık bulucular (GPS), balıkçı ekipmanları, kurşunlar, misinalar, olta iğneleri, olta kamışları, olta makineleri, suni yemler, şamandıra ve stopperlar satışa sunulmaktadır.

Pusula Outdoor A’den Z’ye birçok doğa sporunu yakından ilgilendiren outdoor ürünlerini hem internet sitesinden hem de Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan şubesinden satışa sunmaktadır.

PUSULA OUTDOOR İLETİŞİM BİLGİLERİ

İnternet sitesi: www.pusula10outdoor.com

Instagram: https://www.instagram.com/pusulaoutdoor/

Facebook: https://www.facebook.com/Pusulaoutdoor

Telefon: 02663733989

Whatsapp: 05327163173

Adres: Cennetayağı Mah. Sarıcaahmetpaşa caddesi No: 13A Edremit / Balıkesir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.