Paylaş
Dünyanın en korkunç gecesini yaşamıştım. Nasıl mı?

Meteor yağmuru yağacaktı o gün bizde evde biraz takıldıktan sonra aklımıza geldi bu arada Bursa’dayız. Arkadaşlarımızla gittiğimiz bir gölet vardı gündüzleri çok güzeldir ama gece hiç gitmemiştik. Kamp yapalım meteor yağmurunu da izleriz dedik. Kamp dedik ama bu biraz farklı olacaktı çünkü çadırsız sadece matlarla gittik gecenin bir yarısı. Bir de ağustos ayı soğuk olmaz diye kalın giymedik malum. Neyse gittik gölete.

@KAMPYERİ SAYFAMIZI INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN !

Adı ‘Dağyenice Göleti’

Gitmeden de arkadaşlar biz oraya daha önce gece gittik ama orada tuhaf şeyler oluyor dediler ee bizde inanmadık klasik korkutma taktiği. Derken gittik her şey çok güzel meteor yağmuru izleyeceğiz hava hafif serin yanımızda en sevdiğimiz yiyecekler falan hava biraz serinledi gökyüzünde milyonlarca yıldız. En güzel tarafı da o zaten yıldızları yanında hissetmek.

Her neyse meteor falan filan derken hiçbir şey olmadı ya da biz anlamadık. 🙂 İyice geç oldu hava daha da soğuk en son kendimi mata sarmıştım. Tam böyle herkes gökyüzüne bakıp muhabbet ediyor uzanmışız gölün kenarına. Bir arkadaş aa o kim dedi biz inanmadık bakmadık onun baktığı yere. Birkaç kez ısrar edince döndük biri bize yaklaşıyor gölge ama yaklaşmıyor ve böyle beşinci boyuttaki gibi bir sis. Derken köpek sesi yakın ama uzak sonra arkayı bir döndük çok garip bir şey. O an ki korkumu anlatamam çünkü o gün korkudan ölmeyi tam anlamıyla tatmıştım. Oradan nasıl kaçtığımızı hatırlamıyorum bile.

Ve ertesi gün korku filmlerinde yaparlar ya korktukları yere giderler gittik sabah ama gayet normal ve güzeldi. Meteor diye gittik paranormaller olduk geldik. Böyle anılarda yaşanmıyor değil işte 🙂 Ama kesinlikle gidilmeli çok güzel bir yerdir ama siz siz olun yakınında mezarlık olan bir yere öyle gece pek gitmeyin derim.

Dağyenice Göleti demişken aşağıdaki haritadan erişebilirsiniz 🙂

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.