Paylaş

Birçok insan bisiklete ulaşım aracı veya spor olarak bakıyor.Oysa ki benim gözümde bir dost bir yoldaştır. Asla “bugün benim işim çıktı” demez 🙂

@KAMPYERİ SAYFAMIZI INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN !

Bisikletle tanışmadan önce gözümü bir monitöre dikip hissedemediğim, koklayamadığım, canlı canlı göremediğim bir dünyada vakit öldürüyordum.

Yaşadığım yer bana hep sıkıcı geliyordu mesela ama keşfettikçe yaşadığım yerin kıymetini bilmeye başladım. Toplasan iki tane arkadaşım varken şimdi birçok arkadaşa sahibim. Elbette sağlık yönünden bize kattıklarını da göz ardı etmemek lazım.

Şimdilik gelelim kısa bir tura çıkarken yanımızdaki olmazsa olmazlara. Öncelikle elbette kasksız, gözlüksüz ve eldivensiz bisiklet kullanmıyoruz güvenlik önemli ! Bunların yanı sıra yanımızda mutlaka lastiğimiz patlarsa diye yama, yapıştırıcı, levye ve pompamız olmalı.Akşama kalabiliriz ışıklarımızı da unutmayalım.

Atladık bisikletimizin üzerine nereye gidelim? Patron sizsiniz hadi çevirin pedalı motorumuz bacaklarımız. Unutmayın ki; eğer yeterince sabırlıysanız gidemeyeceğiniz yer yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.